У Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колеги

У Житомирі СБУ викрила командира взводу військової частини, який вимагав хабар від колеги

Правоохоронці затримали військового.

Співробітники Служби безпеки України викрили на корупції командира взводу зв’язку однієї з військових частин, дислокованих у Житомирській області. Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

“За даними досудового розслідування, гроші зловмисник вимагав від командира іншого взводу цієї ж частини. Натомість він обіцяв не перешкоджати колезі у просуванні по службі та не виказувати його командуванню за нібито нестачу ввіреного військового майна – трьох радіостанцій вартістю 20 тисяч доларів США кожна. За винагороду військовий погодився також поставити свій підпис в обхідному листі колеги та в акті прийому-передачі майна”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали військового згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на околиці Житомира після одержання обумовленої суми хабара. У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину.

Заходи із викриття правопорушника проводили співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом військової прокуратури Центрального регіону України.

Нагадаємо, у Житомирі затримали на хабарі у 750 доларів США судового розпорядника. На Житомирщині затримали начальника сектора кримінальної поліції з хабарем.

Leave a Comment