У Житомирі ще двох бойовиків «днр»засудили до 12 років тюрми

У Житомирі ще двох бойовиків терористичної організації «днр» засудили до 12 років тюрми. Про це повідомили у пресгрупі СБУ у Житомирській області.

«Поплічниками ворога є двоє громадян України, які вступили до лав підконтрольних загарбникам незаконних збройних формувань т.зв. «народної міліції» та «міністерства оборони днр», ‒ розповіли у СБУ.

Першим засудженим є 30-річний студент-недоучка із Донецька. Він пішов стопами батька-колишнього правоохоронця, який уже дев’ятий рік воює проти Сил оборони України під позивним «фашист». Його син у 2014 році теж добровільно поповнив ряди гвардійської оперативно-тактичної групи «кольчуга». Зрадник у терористів займав посаду психолога і мав позивний «Чуб». Він особисто тестував і супроводжував процес відбору бажаючих поповнити лави терористів. Також «надихав» бойовиків на вбивства та збройний супротив українським військовим.

Після початку повномасштабного вторгнення зловмисник «перекваліфікувався» і нині продовжує «служити» на посаді командира групи операторів БПЛА. Його «заслуги у боротьбі з неофашизмом» ворог оцінив у псевдоофіцерське звання «старший лейтенант» і так звану «нагороду» «Стоїмо за Донбас».

Інший фігурант – 29-річний юрист із Харцизька. У 2016 році пройшов належну підготовку у складі окремого гвардійського розвідувального батальйону «спарта», отримав позивний «Святий» та посаду кулеметника-гранатометника у розвідроті цього незаконного збройного формування. Відтоді із готовністю виконував злочинні накази окупантів, пов’язані зі збройним захопленням територій України. Нині підрозділ «Святого» веде безуспішні наступальні бої на Донецькому напрямку, намагаючись прорвати оборону Збройних Сил України.

Для забезпечення реального виконання покарання постановою слідчого СБУ їх оголошено у розшук.

Ухвалою суду до фігурантів застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без строку дії заходу. Початок відбування покарання обчислюватиметься з дати їхнього затримання.

Нагадаємо, що у Житомирі заочно засудили двох бойовиків терористичної організації «сомалі».