У Житомирі стартував “Кубок Незалежності” з футзалу (ФОТО)

У Житомирі 6 серпня стартував турнір «Кубок Незалежності». За звання переможця турніру змагаються чотири команди: чинний чемпіон Житомира «Атлет», бронзовий призер минулорічного Чемпіонату МФК «ІнБев», СК «Візаж» та екстраліговий «ЛТК-ІнБев-НПУ», а змагання триватимуть впродовж трьох днів: 6, 13 та 20 серпня. Про це повідомила прес-служба Асоціації футзалу м. Житомира

На церемонію відкриття завітали президент АФЖ Віктор Таран і засновник МФК «ІнБев» Микола Кирилович. Дітлахи вивели команди на майданчик ФОКу й після вітальних промов «Атлет» та МФК «ІнБев» зійшлися у футзальному двобої. Перед початком матчу Віктор Таран вручив нагороду «Кращого тренера першої ліги Відкритого чемпіонату м. Житомира з футзалу сезону 2015/2016 рр.» граючому тренеру «Батьківщини Молодої» Володимиру Виговському.

««Атлет» і МФК «ІнБев» видали справжній футзальний спектакль. Гравці «ІнБева» тричі забивали у першому таймі, але на перерву команди пішли за рахунку 2:2 (автогол у пасиві гравця «ІнБева» Голені). У другій половині матчу команди влаштували гольову перестрілку: на дубль «атлета» Словінського у «ІнБева» відповіли Голеня та Рахметов, а гол Біляченка став заключним у матчі і переможним для «Атлета» – 5:4. У іншому матчі суботи об’єднана лугансько-житомирсько-київська команда «ЛТК-ІнБев-НПУ» розгромила молодь СК «Візаж» з рахунком 5:0», – йдеться у повідомленні.

футзал кубок 1 футзал кубок 2 футзал кубок 3 футзал кубок 5 футзал кубок 6

Наступні матчі «Кубку Незалежності» відбудуться 13 серпня у залі ФОКу: о 10:00 СК «Візаж» поміряється силою з «Атлетом», а об 11:00 відбудеться дербі між «ЛТК-ІнБев-НПУ» та «ІнБевом». Вхід вільний!

Нагадаємо, у зоні АТО житомирські військові вибороли «срібло» у першості з футзалу. Житомирські школярі посіли 6-е місце у Шкільній футзальній лізі України. Житомирська команда посіла третє місце на Всеукраїнському фіналі Аматорської футзальної ліги.