У Житомирі судитимуть чоловіка, який продавав авто, призначені як допомога ЗСУ

У Житомирі СБУ та поліція викрили схему продажу автомобілів, призначених як гуманітарна допомога Збройним силам України. Про це повідомила прокуратура області.

«Схему організував 54-річний житомирянин. Для прикриття незаконного «бізнесу» обвинувачений використовував посередництво водіїв, які мали дозвіл на виїзд за межі держави та постачання транспортних засобів як благодійної допомоги військовим», йдеться у повідомленні.

Тільки за 3 місяці, з червня по серпень, псевдоволонтер продав 4 автомобілі, заробивши на гуманітарній допомозі понад 560 тис. грн.

У ході досудового слідства накладено арешт на майно обвинуваченого – частину квартири, два легкових автомобілі та понад 40 тис. доларів США.

У разі доведення вини підозрюваного йому може загрожувати позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що у серпні СБУ Житомирщини виявила схему продажу автомобілів, які ввозилися як гуманітарна допомога. Подружжя житомирян продавало військове обладнання під виглядом гуманітарної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *