У Житомирі вдруге пройде міжнародний турнір «Тетерів OPEN»

У Житомирі вдруге пройде міжнародний турнір «Тетерів OPEN»

Змагання відбудуться у липні.

У Житомирі вдруге проведуть змагання на відкритій воді – міжнародний турнір «Тетерів OPEN». Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Матвій Хренов.

За його словами, ці змагання – один із етапів національного Кубка Асоціації «Мастерс».

«Турнір «Тетерів OPEN» – одне з пріоритетних глобальних спортивних заходів, які ми проводитимемо в Житомирі. На мою думку, такі змагання мають виходити за рамки звичайних спортивних заходів і перетворюватися на загальноміські події, включаючи інші додаткові заходи, та бути цікавими людям. Таким чином ми хочемо популяризувати активності, активний спосіб життя взагалі, в тому числі і заняття спортом не лише на професійному рівні. Ми хочемо показати, що спорт – це не лише фізичне навантаження, але й може бути цікавим та веселим проведенням вільного часу для всієї родини. Кінцева мета – здорова, красива українська сім’я», – написав Матвій Хренов.

Він також повідомив, що турнір планують провести 15 – 16 липня разом зі спортивним клубом «Житомир Аква Мастерс» та відокремленим підрозділом Федерації плавання України у Житомирській області.

Нагадаємо, у житомирському дитячому садочку № 68 відкрили басейн. Стали відомі результати турніру з плавання пам’яті Ніни Сосніної, який відбувся у Житомирі.

Автор фото: зі сторінки у Facebook.

Leave a Comment