У Житомирі від грипу помер чоловік

У Житомирі від грипу помер чоловік

На момент госпіталізації чоловік уже мав ускладнення.

У Житомирі 11 січня від ускладнень грипу помер чоловік. Цей вірус грипу виділений вперше в області в поточному епідемічному сезоні. Про це повідомили у обласному центрі лабораторного центру МОЗ України.

«11 січня з обласного патологоанатомічного бюро  у вірусологічну лабораторію поступив секційний матеріал від пацієнта  1951 року народження, який проживав у Житомирі, клінічний діагноз «Двобічна позагоспітальна  полісегментарна пневмонія, тяжкий перебіг, гостра дихальна недостатність». Захворів 31 грудня 2018 року, звернувся за меддопомогою лише 9 січня в тяжкому стані. Помер 11 січня. При вірусологічному дослідженні у пацієнта виділений вірус грипу А (Н1N1) pdm09 – пандемічний, результат від 15.01.2019 р. Цей вірус грипу виділений вперше в області в поточному епідемічному сезоні. Патологоанатомічний діагноз «Грипозна пневмонія». Хворий був інвалідом 2-ї групи – цукровий діабет. Щеплення проти грипу не отримував», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, епідемія: за тиждень на 21% зросла захворюваність на грип та ГРВІ серед дорослих. На грип та ГРВІ за тиждень захворіли майже 5 тисяч дітей області.

Leave a Comment