У Житомирі відбулося спецпогашення поштової марки із псом Патроном (ФОТО)

У Житомирі 1 вересня відбулося спецпогашення поштової марки «Пес Патрон». Її випуск Укрпошта реалізувала у партнерстві з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.

«Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки «Пес Патрон», які, окрім номінальної вартості містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин», ‒ зазначають в Укрпошті.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Тираж випуску – 1 млн аркушів.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість – F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

Фото Дмитра САВЧЕНКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *