У Житомирі відбулися всеармійські змагання (ФОТО)

У Житомирі 24 лютого відбулися всеукраїнські змагання із залученням силових структур з гирьового спорту «Гвардійський ривок». Про це повідомила прес-служба Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

У змаганнях взяли участь команди з 7 вищих військових навчальних закладів, команди- представники Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-морських Сил, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій, в/ч А0515, Державної прикордонної служби України. Всього – понад 200 спортсменів з різних куточків України.

«Команда Житомирського військового інституту була представлена 33 спортсменами, серед яких 27 чоловіків та 6 жінок. Переможцями і призерами змагань стали 8 представників Житомирського військового інституту. В особистому заліку чемпіонами всеармійських змагань стали: – курсант Роман Іваненко – у ваговій категорії до 63 кг, – підполковник Костянтин Пронтенко – у ваговій категорії до 68 кг, – старший лейтенант Ярослав Петрук – у ваговій категорії до 95 кг, – курсант Вікторія Зарицька – у ваговій категорії до 63 кг. Чемпіонами всеукраїнських змагань стали: – підполковник Костянтин Пронтенко – у ваговій категорії до 68 кг, – курсант Вікторія Зарицька – у ваговій категорії до 63 кг», – йдеться у повідомленні.