У Житомирі відбувся обласний турнір з регбі на візках

У Житомирі відбувся обласний турнір з регбі на візках

Перше місце посіла команда з Київської області.

У Житомирі з 28 по 29 жовтня відбувся відкритий обласний турнір з регбі на візках. Участь взяли команди з Рівненської, Київської, Одеської та Житомирської областей. Про це повідомив Житомирський регіональний центр «Інваспорт» на своїй сторінці у Facebook.

“Регбі на візках – дуже видовищна гра. На паркеті точилося жорстке протистояння справді сильних людей, тому даний вид спорту вимагає від спортсменів неабиякої індивідуальної фізичної підготовки, віртуозного водіння візка, хорошого бачення поля та злагоджених командних дій. Атмосфера, музика та кремезні чоловіки дещо нагадували змагання із реслінгу”, – йдеться у повідомленні.

За словами організаторів, регбі на візках справді небезпечний вид спорту. У глядача складається враження, що спортсмени у будь-який момент можуть травмуватися, адже вони “навмисне” упродовж усієї гри намагаються “пошкодити” свого опонента. Чим агресивніше та жорсткіше ти граєш, тим кращий результат. Попри безліч зіткнень, падінь та перекидань було небагато.

Нагадаємо, у Житомирському районі 15 жовтня майже півсотні спортсменів взяли участь у традиційних змаганнях з мотокросу пам’яті С.П. Корольова та IV етапі Кубку ФМСУ серед любителів та ветеранів. Захід відбувся у селі Клітчин.

Leave a Comment