У Житомирі відкрилася виставка вишитих картин хірурга Білоцького

У Житомирі відкрилася виставка вишитих картин хірурга Білоцького

Побачити вишиті картини можна до кінця червня.

У Житомирській обласній науковій медичній бібліотеці до Дня медичного працівника  відкрилася  персональна виставка вишитих картин завідуючого  проктологічним центром Житомирської обласної клінічної лікарні, головного позаштатного проктолога УОЗ облдержадміністрації Юрія Білоцького. Про це повідомила завідуюча відділом обслуговування користувачів обласної наукової медичної бібліотеки Ірина Кузьменко.

Юрій Станіславович захопився вишивкою близько 10 років тому, коли вирішив закінчити незавершену роботу своєї дружини.

Улюблене хобі дає можливість хірургу розслабитися і звільнитися від напруги, викликаної щоденними операціями. Дозволяє йому відпочити душею, поки створює свої шедеври.

Картини Юрія Станіславовича схожі на живописні полотна, тільки замість полотна і фарб він використовує канву, нитки та голку.  На кожну картину в середньому, за словами автора, йде від одного до трьох місяців. З кожним роком його творіння стають більш вишуканими. Дружина і дочка підтримують його захоплення і самі вишивають.

На виставці «Чоловічий стиль» представлено 25 картин лікаря-хірурга. Експозиція демонструватиметься в арт-вітальні медичної бібліотеки до кінця червня.

Нагадаємо, що у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича відбулася виставка живопису художника-аматора Валерія Матюхіна. Виставка присвячена до 70-ти річчя з дня   народження художника.

Leave a Comment