У Житомирі відсвяткували День мікрорайонів Корбутівка та Мальованка (ФОТО)

У Житомирі відсвяткували День мікрорайонів Корбутівка та Мальованка (ФОТО)

Свято супроводжували повітряні кульки, спів і дитячий сміх.

Котрий рік поспіль Житомир святкує дні мікрорайонів Корбутівка та Мальованка. Незмінними організаторами свята є депутатське подружжя Володимира та Людмили Кропивницьких.

Діти та дорослі мікрорайону отримали безліч позитивних емоцій від розваг із аніматорами та конкурсів. Гостями свята були відомий житомирянин Артем Кондратюк, гурт «Ретро21». Під час заходу діти не тільки розважалися, а й навчалися. Окрім конкурсів із подарунками, малеча змогла взяти участь у майстер-класах та отримати нові знання та навички. Організатори свята влаштували й справжній народний ярмарок.

Щодо останнього, то Володимир та Людмила Кропивницькі давно виношують ідею для облаштування в мікрорайоні справжнього сільськогосподарського ринку, де житомиряни зможуть придбати домашнє молоко, яйця, овочі та фрукти.

«Втілювати це вже почали. Однак через різноманітні бюрократичні перешкоди процес іде дуже складно. А те, що попит на чисту продукцію, вирощену руками самих людей, без усіляких ГМО та хімії, є, сьогоднішній захід довів у повній мірі», – зазначив депутат Житомирської обласної ради Володимир Кропивницький.

Жителі мікрорайону свято сприймають напрочуд позитивно. Кажуть, що День Корбутівки — це один із небагатьох заходів, який вони обожнюють.

«Ми вже третій рік поспіль відвідуємо це свято. Надзвичайно багато позитивних емоцій. Володимир та Людмила Кропивницькі — великі молодці, що таке організовують. Їх приклад вартий наслідування», – сказала одна із мешканок Корбутівки Олена.

Активну участь у святі взяли Житомирський державний технологічний університет, школа №32, торгівельно-економічний коледж, професійний ліцей сфери послу. Всі ці заклади отримали подяки з рук організаторів свята.

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment