У Житомирі вулиця Пушкінська піде услід за російським військовим кораблем

Житомирська міська рада має намір перейменувату вулиці Пушкінську, Толстого, Гагаріна, Лермонтовську та Чехова. Про це повідомила пресслужба мерії.

Громадське обговорення щодо вибору назв відбуватиметься у вигляді електронної консультації. Департамент містобудування, архітектури та земельних відносин запропонував кілька варіантів назв.

Так, нову назву вулиці Пушкінської (від діагностичного центру до Старого бульвару) пропонують назвати на вибір вулицями Віктора Косенка, Мистецькою чи Юзефа Турчинського. Другу частину Пушкінської (від Старого бульвару до вул. Шевченка) можуть назвати вулицею Гімназійною або Університетською.

Вулицю Льва Толстого пропонують назвати вулицею Володимира Гнатюка або Сінгурівською, вулицю Гагаріна ‒ Юрія Вороного, Лермонтовську ‒ Шляхетною, Чехова ‒ Дубенською або Григорія Сковороди.

Якщо у жителів громади є ідеї щодо нових назв вулиць, вони можуть подати їх на пошту [email protected] із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси учасника громадського обговорення.

Письмові пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення, пропозиції, які надсилаються електронною поштою, мають містити позначку «Громадські обговорення з приводу перейменування топонімічних об’єктів у місті Житомирі». Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Визначитися щодо нових назв вулиць мають протягом двох місяців.

Нагадаємо, що у Коростенській громаді у липні 2022 року перейменували 88 вулиць, пов’язаних із росією. У житомирській мерії вирішили виправити русизми у назвах вулиць міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *