У Житомирі з 1 липня не підвищуватимуть вартість проїзду у комунальному транспорті

Виконком Житомирської міської ради вирішив не збідьшувати вартість проїзду у громадському транспорті до 10 грн з 1 липня. Таке рішення ухвалили під час засідання 28 червня.

Рішення про збільшення вартості проїзду з 1 липня прийняли ще у січні 2022 року. Ним планували підвищити ціну на проїзд для тих, хто розраховується готівкою. Безготівковий мав лишитися на тому ж рівні.

«У розрахунках, які надавали приватні і комунальні перевізники, витрати на паливно-мастильні матеріали були ще по цінах на грудень 2021 р. Оскільки зараз надані нові розрахунки, структура витрат вивчається, але динамічно змінюється, тому зараз ще немає остаточного рішення щодо перегляду вартості проїзду в громадському транспорті», ‒ зазначив заступник міського голови Житомира Олександр Шевчук.

За його словами, найближчим часом у мерії переглянуть вартість проїзду з огляду на нову ціну паливно-мастильних матеріалів, запчастин тощо. А вже тоді визначатимуться.

Нагадаємо, що громадський транспорт Житомира з початку повномасштабної війни з росією до початку квітня возив містян безоплатно. У січні 2022 року члени виконкому Житомирської міської ради вирішили підняти з 1 липня 2022 року вартість проїзду у громадському транспорті з 8 до 10 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *