У Житомирі з 11 жовтня розпочнеться опалювальний сезон (ОНОВЛЕНО)

Опалювальний сезон в обласному центрі розпочнеться раніше, ніж зазвичай. З 11 жовтня почнуть обігрівати об’єкти соціальної сфери, а з 12 жовтня – житловий фонд. Таке рішення прийняли на засіданні міськвиконкому 10 жовтня у зв’язку зі зниженням температури.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, уже 17 жовтня у місті будуть з опаленням усі будинки. Комунальники кажуть, що увесь житловий фонд стовідсотково готовий до опалювального сезону.

«У цілому місто готове до початку опалювального сезону.  Ведуться роботи по утепленню комунікацій у підвалах.  Протягом двох днів у декількох будинках на Польовій будуть закінчені ремонтні роботі – і тепло також буде подано. На сьогодні мережа заповнена, відбуватиметься поступове підключення. Деякі будинки районів отримають тепло вже у четвер, інші – прогріються ближче до вихідних.  До понеділка ми подамо житомирянам тепло на 99 %», сказав Сергій Сухомлин.

Тепловтрата через застарілу опалювальну мережу у місті становить 8 %. До слова, у Європі цей показник – 0,5 %. У міській раді говорять про модернізацію мережі, яка не лише зменшить тепловтрату, а й платіжний тариф на тепло.

«Мережа, яка буде прокладатися на Малікова, буде мати  іншу система розведення мережі, тобто з меншим діаметром, ніж за часів Радянського Союзу.  Вже не треба буде подавати такий великий об’єм теплоносія, що приведе до економії і зменшення тепловтрати», додав міський голова.

Нагадаємо, шість дитсадків можуть залишитися без опалення, – Житомиргаз. Житомиряни розповіли, як вони гріються, поки не ввімкнули опалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *