У Житомирі з хабарем затримали «vip-прокурора»

У Житомирі з хабарем затримали «vip-прокурора»

Безпосередньо після отримання коштів.

У Житомирі органи прокуратури спільно з Управлінням Служби безпеки України в області викрили факт корупції серед працівників прокуратури. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України спільно із прокуратурою Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання заступником начальника одного з відділів прокуратури Житомирської області неправомірної вигоди.

«У п’ятницю, 9 листопада, безпосередньо після отримання коштів у розмірі 2 000 доларів США, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в Житомирській області, зазначеного прокурора затримано у порядку ст. 208 КПК України за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі). Наразі тривають першочергові слідчі та процесуальні дії», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі на хабарі затримали заступника керівника прокуратури. Жителю Хорошівського району за хабар у 500 гривень “світить” до 8 років позбавлення волі.

 

Leave a Comment