У Житомирі з лікарні евакуювали людей. Надійшов лист про можливий терористичний акт

У Житомирі з лікарні евакуювали людей. Надійшов лист про можливий терористичний акт

Поліцейські встановлюють авторів тривожного повідомлення.

На електронну адресу поліції 27 вересня надійшов лист про можливе вчинення в обласному центрі терористичних актів. В одній із лікарень Житомира та у військовому шпиталі поліцейські перевіряють зміст тривожного повідомлення. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“У приміщеннях Житомирської лікарні працюють слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, кінологи, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Із приміщень лікувального закладу проводиться евакуація людей. Доступ до лікарні тимчасово обмежено. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту”, – йдеться у повідомленні.

Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.

Відповідні заходи тривають і у військовому шпиталі. Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас поліцейські встановлюють авторів тривожного повідомлення.

Нагадаємо,

 

Leave a Comment