У Житомирі з’являться ще чотири комунальні аптеки

У Житомирі з’являться ще чотири комунальні аптеки

За півроку КП «Фармація» перевиконала план на 21 тисячу гривень.

Комунальне підприємство «Фармація» Житомирської міської ради вже за півріччя цього року отримало 21 тис. грн. прибутку.

Про це під час засідання виконавчого комітету міської ради повідомила заступник директора КП «Фармація» Наталія Шелухіна.

«Ми змогли підняти заробітну плату співробітникам та зайнятися розвитком та ребрендингом мережі закладів. Це робиться з обігових коштів підприємства. Відтак, вже найближчим часом ми відкриємо ще чотири комунальні аптеки», – обіцяє Наталія Шелухіна.

Минулого року комунальне підприємство виконало фінансовий план на рік лише на 93%. На підприємстві кажуть, що така ситуація склалася через малий асортимент лікарських засобів та відсутність кредитного авторитету підприємства. Наразі, запевняють фармацевти, справи набагато кращі.

«Раніше персонал наших аптек складали переважно стажери та випускники фармучилища. Бо зарплата становила трохи більше, ніж 1300 грн. Цього року фінансові результати діяльності дозволили нам підняти оплату вдвічі», – сказали представники КП «Фармація».

Тим часом, тільки за липень місяць медичні заклади Житомира та підрозділи облдержадміністрації перерахували «Фармації» понад 200 тис. грн.

Нагадаємо, що у мерії запевняють, що пацієнти, які звернулися в лікарню, або були привезені «швидкою» у критичному стані, зможуть отримати допомогу за рахунок коштів міського бюджету. У травні місяці найстаріша аптека міста відзначила свій 55-річний ювілей.

Leave a Comment