У Житомирі з’явиться портал з інформацією про всі гуртки для школярів

У Житомирі з’явиться портал з інформацією про всі гуртки для школярів

Планують завершити до 1 серпня.

У Житомирі планують створити для батьків освітній портал під назвою «Гурток». Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міського голови Матвій Хренов.

За словами посадовця, освітній портал створюється для батьків в першу чергу, щоб вони мали можливість бачити усю базу позакласної активності, вибирати по фільтрах – найближчий до дому, по віку, по напрямку діяльності, навіть по формі власності гурток для своєї дитини. Тобто це буде єдина база всього, що є в Житомирі.

«Саме про це ми сьогодні розмовляли з розробниками і визначили перший етап співпраці, бо база насправді дуже об’ємна і роботи для всіх буде багато. Також ми плануємо створити на базі порталу електронний реєстр і дитина, яка відвідує один гурток, матиме безкоштовний сертифікат на відвідування ще одного (комунального). Плюс у кожної організації в подальшому буде можливість вести власну сторінку на порталі, наповнювати її новинами, фотографіями, змінювати і оновлювати дані про гурток, його характеристики тощо», – написав заступник міського голови.

Запуск проекту планується до нового навчального року, дедлайн – 1 серпня.  Всі питання та подача заявок на включення приватних організацій у каталог почнеться згодом.

Нагадаємо, житомирські школи почали практикувати інклюзивну освіту – навчання дітей з особливими потребами у звичайній загальноосвітній школі. На поточні потреби освітніх закладів міста виділено 1 млн 600 грн. 

Leave a Comment