У Житомирі за 15 мільйонів відремонтують тротуари на вулиці Перемоги

Попри критику з боку житомирян, управління капітального будівництва Житомирської міської ради витратить 15 мільйонів 262 тисячі 761 гривню 60 копійок на ремонт тротуарів по вулиці Перемоги. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Тендер оголосили 6 липня. З підрядником планують визначитися вже після 17 липня.

На сайті петицій Житомирської міської ради містяни ще у квітні 2023 року зареєстрували петицію щодо обмеження витрат на благоустрій скверів у місті. За місяць вона набрала 307 голосів замість 300 необхідних. У тексті звернення автори просять зменшити витрати на ці цілі і направити більше коштів на допомогу Збройним силам України.

Згідно із технічним завданням, відремонтувати мають тротуари від вулиці Грушевського до майдану Короленка. Що стосується робіт, то підрядник має викорчувати пні, вирівняти поверхню, покласти плитку та висадити дерева. Роботи закінчать до кінця року.

Нагадаємо, що у травні у мерії оголосили тендер на капітальний ремонт скверу вартістю у понад 5,5 млн грн. За місяць до цього оголосили 5-мільйонні торги на ремонт ще одного скверу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *