У Житомирі запрошують дітей встановити разом рекорд України, створивши найбільшу картину акрилом

У Житомирі запрошують дітей встановити разом рекорд України, створивши найбільшу картину акрилом

Діти малюватимуть упродовж двох днів.

До 30-річчя Незалежності України в Житомирі планують встановити рекорд України створенням найбільшої картини акрилом. Її авторами стануть маленькі житомиряни. Про це повідомила пресслужуба міської ради.

Картина матиме окремі сюжети та зображення, і кожне із 50 полотен може бути окремою частиною. Та композиційно всі об’єднуватимуться в одну за стилістикою.

“Дітям запропонують зобразити калину, соняхи, мак, птиці, космос, літак “Мрія”, вареники, борщ, хліб, рушник, пшеницю, снопи, півню, курку, яблука, груші, гарбуз, Карпати, море, кораблі, пам’ятки архітектури, Житомир і його цікаві місцини, інші міста України. Творчим процесом керуватиме житомирська художниця, викладачка живопису Яна Сіхневич”, – йдеться у повідомленні.

В управлінні культури міської ради наразі готують заявку до Книги рекордів України. Якщо проєкт буде погоджено, дітлахи, які забажають взяти участь у спільному малюванні, зможуть зареєструватися онлайн. Картина матиме висоту 1,5м, ширину – 60 м. Діти її малюватимуть упродовж двох днів – 22 та 23 серпня. Після цього, у День Незалежності України, її представлять на майдані Соборному у Житомирі.

Нагадаємо, 125 матусь з дітьми у Житомирі встановили всеукраїнський танцювальний рекорд.

Leave a Comment