У Житомирі зареєстрували першу «євробляху»

У Житомирі зареєстрували першу «євробляху»

 BMW Х5.

У сервісному центрі МВС № 1841, що у Житомирі, 30 листопада вперше зареєстрували автомобіль з екологічним стандартом «Євро-3», ввезений з-за кордону. Про це повідомила прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Житомирській області.

«Перший в Україні автомобіль, з екологічним стандартом нижче «Євро-5» був зареєстрований 29 листопада на Волині – ним став MERCEDES-BENZ B180 CDI, 2008 року випуску зі стандартом «Євро 4». А вже наступного дня, 30 листопада у Житомирі зареєстрували BMW Х5, 2005 року випуску з екологічним стандартом «Євро-3». Зазначимо, що до нещодавніх законодавчих змін щодо пільгового розмитнення автомобілів це було неможливо», – йдеться у повідомленні.

Завдяки новим ставкам акцизу та пільгам у 50 % щодо реєстрації протягом першого місяця після ввезення, власник сплатив акцизний збір у сумі 43 тисячі гривень. Однак необхідно пам’ятати, що крім акцизного податку сплачуються також 20 % ПДВ від вартості транспортного засобу та 10 % в’їзного мита.

Нагадаємо, в Овруцькому районі у смертельному ДТП загинув водій автомобіля. Під Коростенем пасажири побили водія «таксі» та забрали автомобіль.

 

Leave a Comment