У Житомирі збираються демонтувати пам’ятний знак та пам’ятник Кавуну

У Житомирі збираються демонтувати пам’ятний знак та пам’ятник Кавуну

Також перейменують школу імені Василя Михайловича Кавуна.

У Житомирі планують демонтувати пам’ятні знаки, присвячені Василю Кавуну та Василю Ямчинському. Крім того, хочуть демонтувати пам’ятник Кавуну та перейменувати школу, яка носить його ім’я. Відповідний проект рішення оприлюднили на офіційному сайті міської ради.

Колишні перший секретар Житомирського обкому КПУ Василь Кавун та голова Житомирського обласного виконавчого комітету Василь Ямчинський, за інформацією автора проекту рішення, підпали під декомунізацію.

кавун

Надаємо, у квітні 2010 року обласна рада ухвалила рішення про увічнення пам’яті Кавуна. Згідно з ним, був передбачений цілий ряд меморіальних заходів. Зокрема, встановити меморіальну дошку на будинку, де проживав  Кавун, назвати його  ім’ям одну з вулиць у Житомирі та Новограді-Волинському, надати ім’я В. М. Кавуна середній загальноосвітній школі № 22 та встановити його бюст у дворі школи, встановити п’ять іменних стипендій імені Кавуна для студентів Житомирського національного агроекологічного університету, підготувати та видати книги спогадів про В. М. Кавуна.

 

 

Leave a Comment