У Житомирі знову проведуть турнір з плавання на відкритій воді

Турнір «Teteriv Open» з плавання на відкритій воді проведуть з 14 по 15 липня у житомирському гідропарку. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міської ради.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради забезпечити проведення 14-15 липня 2018 року ІІІ-го турніру «TETERIV OPEN» з плавання на відкритій воді», – йдеться у документі.

Згідно із документом, підготовкою до турніру займуться й інші управління та департаменти міської ради. Так, прибирання та підготовка пляжу у гідропарку мають забезпечити в управлінні культури. Управління комунального господарства забезпечуватиме підвезення необхідних для змагань речей.

Окремим пунктом у проекті рішення прописали виїзну торгівлю.

«Департаменту економічного розвитку міської ради спільно з комунальним підприємством «Парк» міської ради забезпечити організацію виїзної торгівлі без права реалізації алкогольних напоїв та розпалювання багаття 14-15 липня 2018 року на території Гідропарку», – зазначається у проекті рішення.

Нагадаємо, що у минулорічному турнірі з плавання «Teteriv Open» взяли участь близько 150 сопртсменів. У Житомирі провели турнір з кікбоксингу пам’яті десантника 95-ї бригади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *