У Житомирі знову укладають плитку. Тепер житомирські компанії

У Житомирі знову укладають плитку. Тепер житомирські компанії

Плитку постачає інший завод.

По вулицях Київській і Бердичівській у Житомирі плитку укладають житомирські компанії. Про це під час брифінгу 13 червня повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

«Ми подали до суду на розірвання угоди. Судове засідання ще не призначено. Львівська компанія не хоче добровільно розривати угоду. Вони розуміють, що ті санкції, які ми їм виставили, їм не вигідні. Намагаються затягнути час. Через те, що існує угода з львівською компанією, ми не можемо на ці обсяги вивести інших підрядників. На вулиці Київській та Бердичівській працюють житомирські компанії у рамках усунення недоліків. В угоді прописана норма, коли ми можемо залучати інші компанії для усунення недоліків», – сказав Сергій Сухомлин.

Нині плитку із відстроченням платежів постачає інший завод – «Юнігран» із Житомирської області. Попередній постачальник відмовився постачати плитку без оплати.

«Після того, як ми юридично закінчимо усі процедури по львівській компанії, ми з ними розрахуємося за поставлену плитку», – зазначив міський голова.

Нагадаємо, як біля Житомирської міської ради кладуть плитку (ФОТО). Тротуарну плитку в Житомирі укладатимуть житомирські компанії.

Leave a Comment