У Житомирі знову «замінували» декілька вузів. Поліцейські проводять евакуацію людей з приміщень (ОНОВЛЕНО)

У Житомирі знову «замінували» декілька вузів. Поліцейські проводять евакуацію людей з приміщень (ОНОВЛЕНО)

Шукають авторів повідомлень про вибухівку.

UPD: Поліцейські, перевіряючи повідомлення про закладення вибухівки, провели обстеження приміщень та прилеглих територій у двох вищих навчальних закладах м. Житомира. Інформація про небезпеку не підтвердилась.

У Житомирі 23 липня поліція перевіряє повідомлення про вибухівку у двох вищих навчальних закладах. Нині на місцях подій працюють поліцейські та інші екстрені служби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

“Близько 10:30 год. до поліції надійшло повідомлення від адміністрації одного з вищих навчальних закладів обласного центру про отримання електронного листа із сповіщенням про закладення у приміщенні вибухівки. За 15 хвилин аналогічне повідомлення надійшло від керівництва ще одного місцевого вишу. За вказаними адресами виїхали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, кінологи, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.

Поліцейські обмежили доступ до потенційно небезпечних територій. Також проведена евакуація людей з приміщень вишів. Патрульні поліцейські забезпечують безпеку руху транспорту.

Фахівці вибухотехнічної та кінологічної служб ГУНП проводять ретельний огляд приміщень та навколишніх територій”, – йдеться у повідомленні.

Інформація про події належним чином зареєстрована. Розпочаті заходи зі встановлення авторів повідомлень.

Leave a Comment