У Житомирі з’явиться дев’ять нових місць для паркування

У Житомирі з’явиться дев’ять нових місць для паркування

Переважно у центрі міста.

Невдовзі у Житомирі з’явиться ще 9 місць для паркування транспортних засобів. Востаннє їх розміщення визначали у 2011 році і тоді їх було 13. Тепер кількість таких місць складатиме 22. Відповідний проект рішення сесії Житомирської міської ради оприлюднили на сайті мерії.

«Внести зміни в п. 2.2. рішення міської ради від 03.03.2011 №61 «Про вставлення податків та зборів на території м. Житомира відповідно до Податкового кодексу України, а саме затвердити перелік спеціальних ділянок, відведених для організації та впровадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, у новій редакції згідно з додатком», – йдеться у документі.

Перелік місць для паркування був визначений ще у 2011 році. У поточному році до встановленого переліку мають додати ще 9 нових місць. Згідно із рішенням сесії від 3 березня 2011 року, ставка збору за паркування складає 0,07 відсотків від мінімальної зарплати. На сьогодні ця сума становить 260 грн 61 коп.

«У даному рішенні планується внести зміни лише по адресах. Все решта залишиться так само, як було прописано у попередньому рішенні», – прокоментував «Вголос.Zt» заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Нагадаємо, що в Овручі збиратимуть податок з паркування і туристичний збір. У лютому у Житомирі оштрафували двох водіїв, які припаркувалися на місцях для людей з інвалідністю.

Leave a Comment