У Житомирській області чергова хвиля перейменувань

У Житомирській області чергова хвиля перейменувань

Перейменуванню підлягають 796 вулиць.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський підписав розпорядження від 20.05.2016 №140 «Про перейменування топонімічних об’єктів та демонтаж пам’ятників та пам’ятних знаків у Житомирській області», а також розпорядження № 164 від 03.06.2016 року «Про внесення змін у додаток 1 до розпорядження голови облдержадміністрації від 20.05.2016 № 140». Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«20 травня я підписав розпорядження про перейменування 796 вулиць у 223 населених пунктах Житомирщини. Я дослухався рекомендацій обласної комісії  з топоніміки та позиції громадськості. Звертаю увагу місцевої влади на посилення роз’яснювальної роботи щодо нових проукраїнських назв. Це наша спільна відповідальність – виконати закон про декомунізацію. Також закликаю не гаяти часу в питанні демонтажу пам’ятників і анотаційних дощок», – сказав Сергій Машковський.

Документом передбачається також демонтаж пам’ятників, пам’ятних знаків, анотаційних дощок. Крім цього, розпорядження передбачає виділення у місцевих бюджетах коштів на виготовлення та встановлення табличок з назвами вулиць і нумерацією будинків та їх встановлення.

розпорядження140

Нагадаємо, університет імені Франка ініціював перейменування «Ракушки».

Leave a Comment