У Житомирській облраді БПП “Солідарність” повністю узурпував владу, – Лабунська

У Житомирській облраді БПП “Солідарність” повністю узурпував владу, – Лабунська

Екс-голова облради розповіла про свою відставку.

Радикальна партія, «Свобода», «Самопоміч» – називають себе демократичними і розповідають, що БПП – це крах для країни. Але в Житомирській облраді вони зробили все, щоб БПП «Солідарність» повністю узурпував владу. Про це екс-голова обласної ради Анжеліка Лабунська сказала виданню «Главком» в інтерв’ю 27 вересня. У розмові з журналістом видання Анжеліка Лабунська скаржилася на узурпацію влади у регіоні президентською партією та висловила сумніви в прозорості «губернаторських» конкурсів, якими так вихваляється центральна влада.

«Деякі політичні сили – Радикальна партія, «Свобода», «Самопоміч» – називають себе демократичними і розповідають, що БПП – це крах для країни. Але в Житомирській облраді вони зробили все, щоб БПП повністю узурпував владу, – ви ж бачили, кого було обрано після моєї відставки. За десять місяців, що я була головою облради, я не давала їм красти. Тому що облдержадміністрація і облрада тут узагалі не звикли рахуватися з депутатами і, як завжди, робили все, що хотіли. Але доки я обіймала цю посаду, їм доводилося робити багато публічних речей – було відкрито розподілення бюджетних коштів, ліквідовано базу медпостачання, яка була корупційний вузлом при закупівлі медичних препаратів на всю область, мною було ініційовано створення комунального підприємства «Бурштин Полісся» для узаконення видобутку бурштину. Причому представники партій приходили домовлятися до мене, а якщо щось не влаштовувало, ходили на третій поверх – в обладміністрацію. От так ми й жили. Але терпець їм урвався, і вони вирішили позбутися мене, щоб їм було дуже зручно і тихо працювати», – прокоментувала Лабунська.

Крім того, в інтерв’ю Лабунська сказала, що збирається подаватись на конкурс на заміщення голови облдержадміністрації.

«Завтра – останній день подання документів, і я, мабуть, просто зараз це зроблю. В мене всі ті бланки їздять у машині, треба лише заповнити. А причини чужої відставки я коментувати не можу (про нещодавну відставку голови облдержадмінстрації Сергія Машковського, – ред.). Можу тільки одне сказати: Сергій Олександрович, незважаючи на те, що ми працювали десять місяців, навіть не сказав «до побачення». Дуже чоловічий вчинок», – сказала вона.

Але 28 вересня Анжеліка Лабунська на своїй сторінці у facebook написала, що вже сьогодні можна назвати ім’я переможця так званого конкурсу на посаду голови облдержадімністрації:

«У Житомирі київське замовлення виконано! Навіщо чекати 4 жовтня ?! Конкурс на зайняття вищих керівних посад – це київська ширма для європейців і американців. Вже сьогодні можна назвати ім’я переможця так званого конкурсу, наступний голова Житомирської обласної адміністрації – ГУНДИЧ ІГОР ПЕТРОВИЧ!!!».

Нагадаємо, депутати облради відправили у відставку Анжеліку Лабунську 26 вересня. І хоча формально Лабунська написала заяву про відставку сама, за її словами в облраді склалася конфігурація, за якої шансів залишитися на посаді не було. Облрада одразу ж обрала наступника Лабунської – ним став її колишній перший заступник Володимир Ширма, який очолює фракцію БПП.

Leave a Comment