У житомирській мерії лише через два місяці згадали, що змінили склад виконкому

У житомирській мерії лише через два місяці згадали, що змінили склад виконкому

Вноситимуть зміни до наглядової ради.

У Житомирській міській раді через майже 2 місяці після рішення щодо скорочення кількості членів виконкому вирішили внести зміни до складу наглядової ради у сфері розподілу соціального житла. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Виключити зі складу наглядової ради у сфері розподілу соціального житла при виконавчому комітеті міської ради Волинець Наталю Іванівну та Ваколюк Олену Юріївну», – йдеться у документі.

Зі складу виконавчого комітету Наталію Волинець та Олену Ваколюк виключили ще на сесії 17 вересня. Разом із ними з виконкому виключили ще 13 осіб. Окрім змін до згаданої наглядової комісії, їх внесуть також до складу комісії з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян. З неї також виключать колишнього члена виконкому Наталію Волинець.

Нагадаємо, що екс-заступника міського голови Олексія Ясюнецького зі складу членів виконкому виключили через 7 місяців після того, як він перейшов на роботу до ОДА. У червні зі складу виконкому виключили за власним бажанням Сергія Артьомова.

Leave a Comment