У житомирській мерії передумали витрачати кошти на новорічні кіоски для ярмарку

У житомирській мерії передумали витрачати кошти на новорічні кіоски для ярмарку

Не мають, де їх зберігати.

Управління культури Житомирської міської ради передумало встановлювати за бюджетні гроші новорічні кіоски для продажу товарів. Основна причина: дерев’яні будиночки ніде зберігати. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказала в. о. начальника управління Наталія Марчук.

Як вже повідомляв «Вголос.Zt», у вартість, заявлену в тендері, мали входити послуги зі встановлення дерев’яних будиночків для торгівлі та їх утримання.

«Вони (дерев’яні будиночки — ред.) мають бути сухими і неушкодженими. А управління на сьогодні не має приміщення, у якому їх зберігати», – зазначила Марчук.

За її словами, покласти ці витрати на орендарів цих «будиночків» в управлінні не можуть. Адже більшість із них — це представники народного промислу і таких коштів не мають. Витрачати на це бюджетні кошти теж не можуть, бо грошей у місті і так бракує.

«В нас ще є кілька днів, щоб визначитися, що із цим робити. Думаю, що рішення приймемо вже найближчим часом», – додала в. о. начальника управління культури.

Тендер на організацію і проведення новорічних та різдвяних свят управління культури міської ради оголосило 8 листопада. Вже 14 листопада конкурс скасували через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Нагадаємо, що на організацію та проведення новорічних і різдвяних свят з бюджету Житомира мали витратити майже 700 тис. грн. Житомирянин запропонував мерії посадити новорічну ялинку та щороку вимірювати її висоту.

Leave a Comment