У житомирській мерії передумали витрачати кошти на новорічні кіоски для ярмарку

Управління культури Житомирської міської ради передумало встановлювати за бюджетні гроші новорічні кіоски для продажу товарів. Основна причина: дерев’яні будиночки ніде зберігати. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказала в. о. начальника управління Наталія Марчук.

Як вже повідомляв «Вголос.Zt», у вартість, заявлену в тендері, мали входити послуги зі встановлення дерев’яних будиночків для торгівлі та їх утримання.

«Вони (дерев’яні будиночки — ред.) мають бути сухими і неушкодженими. А управління на сьогодні не має приміщення, у якому їх зберігати», – зазначила Марчук.

За її словами, покласти ці витрати на орендарів цих «будиночків» в управлінні не можуть. Адже більшість із них — це представники народного промислу і таких коштів не мають. Витрачати на це бюджетні кошти теж не можуть, бо грошей у місті і так бракує.

«В нас ще є кілька днів, щоб визначитися, що із цим робити. Думаю, що рішення приймемо вже найближчим часом», – додала в. о. начальника управління культури.

Тендер на організацію і проведення новорічних та різдвяних свят управління культури міської ради оголосило 8 листопада. Вже 14 листопада конкурс скасували через «відсутність подальшої потреби у закупівлі».

Нагадаємо, що на організацію та проведення новорічних і різдвяних свят з бюджету Житомира мали витратити майже 700 тис. грн. Житомирянин запропонував мерії посадити новорічну ялинку та щороку вимірювати її висоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *