У Житомирській міській раді обіцяють “перевдягнути” ляльку-мотанку якнайдешевше

Ляльку-мотанку біля Дому української культури переодягнуть якомога дешевше. Зробити це мають до Дня Незалежності. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказала начальник управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко.

«Одяг для ляльки шитиме житомирська майстриня. Її робота нічого не коштуватиме, оскільки вона робить подарунок місту. Тканину безкоштовно дає іванофранківська фабрика «Оберіг». Єдині витрати, які понесе бюджет — це нитки, які будуть потрібні майтрині та монтаж-демонтаж антивандального скла», – сказала начальник управління культури.

За її словами, за розбирання та збирання скляної антивандальної вітрини доведеться заплатити, оскільки в управлінні культури немає фахівців, які можуть виконати ці роботи.

Суму, у яку міському бюджету обійдеться «перевдягання» мотанки Ніна Рябенко назвати не готова. Однак обіцяє, що «це буде недорого».

Нагадаємо, що ляльку-мотанку біля Дому української культури презентували у квітні 2016 року. Витрати на облаштування Дому української культури та ляльки-мотанки житомиряни вважали необґрунтовано завищеними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *