У Житомирській міськраді анонсували додаткові маршрути у поминальну неділю

У поминальну неділю 1 травня Житомиром курсуватимуть додаткові автобуси. Про це повідомили в управлінні транспорту і зв’язку міської ради.

«У провідну неділю з 07:00 до 18:00 курсуватиме автобусний спецпідвіз «Площа Перемоги – Міське кладовище». Вартість проїзду згідно з діючим тарифом», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у місті запустять додаткові рейси маршрутних автобусів №№ 44, 25а та 11 сполученням відповідно «Міське кладовище – Малинська (Польова)» по вулиці В. Бердичівська, «Міське кладовище — хутір Затишшя» по вулиці Київській (Автовокзал) та «Міське кладовище — героїв Базару — проспект Миру — вул.Перемоги — вул.Чуднівська- Західне шосе — Міське кладовище».

В управлінні також нагадують, що з 7-ї ранку 1 травня буде обмежено рух по Західному шосе. Тож рух автомобільного транспорту буде здійснюватись в односторонньому напрямку від Чуднівського шосе в бік Богунії

Нагадаємо, що на Великдень електротранспорт у Житомирі ходив із 5 ранку. З 19 січня виконком Житомирської міської ради підняв вартість проїзду у громадському транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *