У Житомирській міськраді анонсували відновлення роботи ЦНАПу

У Житомирській міськраді анонсували відновлення роботи ЦНАПу

З 25 травня по запису.

Центр надання адміністративних послуг Житомирської міської ОТГ відновить роботу з 25 травня. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«В умовах дії обмежень прийом відвідувачів здійснюватиметься тільки для мешканців Житомирської міської ОТГ за наступним графіком: з понеділка по п’ятницю – з 9.00 до 18.00 (обідня перерва: з 13.00 до 14.00)», ‒ йдеться у повідомленні.

У мерії зазначають, що робота центру організовуватиметься з дотриманням санітарних вимог. Так, і працівники, і відвідувачі повинні бути у масках або респіраторах. Прийом здійснюватимуть за попереднім записом, щоб уникнути контакту між відвідувачами. Чекати на свою чергу клієнти ЦНАПу зможуть поза приміщенням з дотриманням дистанції у 1,5 метри.

Попередній запис на відвідування центру надання адміністративних послуг відбуватиметься за телефонами (067)411-60-20 та (0412) 47-06-15.

Нагадаємо, що мерія Коростеня попросила жителів міста утриматися від відвідин ЦНАПу. Виконком Житомирської міської ради посилив карантинні заходи з 6 квітня 2020 року.

Leave a Comment