У Житомирській міськраді хочуть, щоб міські дороги ремонтувала область

Житомирська міська рада передасть функції замовника ремонту доріг у Житомирі та Вересах управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті мерії.

«Враховуючи великі об’єми шляхоремотних робіт по вулицях Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, з метою залучення коштів регіонального фонду, виконавчий комітет міської ради вирішив передати проектно-кошторисну документацію та функції замовника на капітальний ремонт об’єктів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської обласної державної адміністрації», – йдеться у документі.

Окрім функцій замовника, виконком має також передати ОДА проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг.

Згідно із додатком до проекту рішення, за гроші обласного бюджету мають відремонтувати дорогу від села Вереси до вулиці Саєнка, вулиці Кооперативну, Велику Бердичівську та Дачну. Вулицю Велику Бердичівську ремонтуватимуть від Соборного майдану до Старого бульвару.

Нагадаємо, що у Житомирському районі один із керівників автодору «відремонтував» дороги, яких взагалі не існувало. Ремонт доріг у Овручі обійдеться у майже 4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *