У Житомирській міськраді можуть створити робочу групу по багатодітних родинах

У Житомирській міськраді можуть створити робочу групу по багатодітних родинах

За пропозицією виконкому.

У Житомирській міській раді можуть створити робочу групу, яка вивчить питання соціальної підтримки багатодітних сімей міста. Таку рекомендацію міському голові прийняв виконком 30 січня.

«На сьогодні з міського бюджету виділяють кошти на харчування у школах малозабезпечених родин. Багатодітні сім’ї їдять за свої гроші», – сказав член виконком Житомирської міської ради Руслан Годований.

За його словами, він спілкувався із багатодітними сім’ями, у яких троє дітей. Від держави допомоги не отримують. Обоє батьків працюють. Однак при спільному розмірі доходу у трохи більше, ніж 6 тис. грн, вважаються заможними.

«Щомісяця батьки витрачають на харчування дітей близько 2 тис. грн. Живуть, фактично, на 4 тис. грн. Хто встановив таку норму — невідомо. Тому я прошу звернутися до міського голови і створити робочу групу, яка вивчить, скільки коштів потрібно на прожиття багатодітним родинам», – додав Годований.

Нагадаємо, що у Житомирі відкрили будинок сімейного типу, у якому проживатиме багатодітна родина поліцейського. У минулому році в облдержадміністрації пообіцяли, що витратять понад 22 млн грн на дітей-сиріт та будинки сімейного типу.

Leave a Comment