У Житомирській міськраді оголосили тендер на ремонт і реставрацію Польського бульвару

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на ремонт і реставрацію бульвару Польського. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 27 жовтня. Його вартість попередньо складає 14 млн 432 тис. 448 грн. Заявки прийматимуть до 12 листопада, після чого визначаться з підрядником.

До слова, цього року ремонт і реставрацію оголосили також на проспекті Миру та майдані Мистецькі Ворота. Вартість тендерів відповідно 3 млн 222 тис. 849 грн 60 коп та 7 млн 302 тис. 568 грн 80 коп. Дорожче реставрації бульвару Польського місту обійдеться хіба реконструкція аеродромного комплексу (понад 800,5 млн грн) і будівництво індустріального парку (майже 32 млн грн).

Довідково: бульвар Польський знаходиться у мікрорайоні Малікова. Депутати Валерій та Тетяна Онопрієнко, які пройшли відповідно до обласної та міської ради на останніх місцевих вибори, пройшли саме від цього округу. Вони представляють партію міського голови Сухомлина «Пропозиція».

Нагадаємо, що на ремонт тротуарів по вулиці Гонти витратять майже півмільйона. Тротуар та сквер на Театральній обійдуться бюджету у понад 5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *