У Житомирській міськраді передумали ліквідувати ЖЕК сина депутата

У Житомирській міськраді передумали ліквідувати ЖЕК сина депутата

Буде управляючою компанією.

Житомирська мерія передумала ліквідувати КВЖРЕП №5, керівником якого є син депутата міськради Василя Кучика Андрій. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

Підставою для скасування ліквідації підприємства стало бажання житомирян залишити КВЖРЕП управляючою компанією будинків. Тож проєктом рішення пропонується перетворити КВЖРЕП №5 в ТОВ «Управляюча компанія «ВЖРЕП №5».

Крім того, депутати мають прийняти щодо долі КВЖРЕП №11. Попереднім рішенням від вересня 2016 року його мали ліквідувати шляхом приєднання до КВЖРЕП №9. Однак на адресу міської ради надійшов лист від податківців щодо заборгованості підприємства по сплаті податків та зборів. Тож правонаступник, КВЖРЕП №9, попросив мерію приєднати підприємство-боржник до КВЖРЕП №6.

Ще у вересні 2016 року міська рада прийняла рішення про ліквідацію 10 житомирських КВЖРЕПів, приєднавши їх до двох — КВЖРЕП №9 та КВЖРЕП №6. Дані підприємства визнано правонаступниками тих, що ліквідуються.

Нагадаємо, що Сухомлин нагородив іменним годинником директора КВЖРЕП №6. Майно ліквідованої комунальної бібліотеки у Житомирі передали КВЖРЕПу.

Leave a Comment