У Житомирській міськраді розповіли, де навчатимуться учні зруйнованого рашистами ліцею №25

Старші класи житомирського ліцею №25, зруйнованого рашистами, навчатимуться в аудиторіях Житомирського державного університету або Поліського національного університету. Про це під час брифінгу повідомив міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

«Старші та молодші класи Житомирського ліцею №25 навчатимуться окремо. Для 5-11 класів підберуть аудиторії ЖДУ або ПНУ, молодші класи — у приміщенні профтехучилища на Троянівській, або школи №33. Остання підійде за умови, що до 1 вересня вдасться завершити реконструкцію у гімназії № 23», ‒ сказав Сухомлин.

За словами Сухомлина, невдовзі міська рада відкриє благодійний рахунок, на який можна надсилати кошти на відбудову знищеного ліцею у Житомирі.

У мерії очікують, що на місці знищеної рашистами будівлі «постане один із найкращих навчальних закладів Європи». Про допомогу у відбудові вже заявили архітектори Іспанії та Чехії.

Нагадаємо, що проект реконструкції житомирської гімназії №23 обійдеться у понад півмільйона. Житомирський ліцей №25 російські окупанти обстріляли у березні 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *