У Житомирській міськраді розповіли, як голосувати в умовах пандемії

У Житомирській міськраді розповіли, як голосувати в умовах пандемії

Скринінг, маски та дистанція.

Кожному виборцю на вході до дільниці для голосування проводитимуть температурний скрінінг під час виборів 25 жовтня. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

«Перед початком роботи голова окружної, територіальної, дільничної виборчої комісії, у разі його відсутності — заступник голови виборчої комісії, а в разі відсутності голови та його заступника — секретар комісії визначає відповідальну особу, яка проводить опитування щодо наявності симптомів респіраторних захворювань та температурний скринінг», – йдеться у повідомленні.

У разі, якщо у виборця виявлять температуру тіла понад 37,2 °С та/або симптоми респіраторних захворювань, такій особі буде рекомендовано утриматися від відвідування приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування, участі в організації голосування виборців за місцем перебування та звернутися за медичною допомогою.

Житомирська міська рада анонсувала розміщення на території виборчих дільниць антисептиків та інформаційних стендів щодо протиепідемічних заходів.

Обов’язковою умовою для роботи дільниці має бути нанесення розмітки, що вказує на необхідність дотримання фізичної дистанції не менше 1 метра та оптимального маршрут руху для здійснення голосування. За можливості також рекомендують забезпечення окремого входу та виходу з приміщення для голосування та розділення потоків виборців, які входять та виходять.

Що стосується виборців, то вони мають перед голосуванням обробити руки антисептиком та перебувати на дільниці у респіраторі або захисній масці. Не рекомендують заходити до приміщень для голосування із дітьми та радять користуватися особистою ручкою. При пред’явленні паспорта члену виборчої комісії виборець просто показуватиме його і самостійно перегортатиме сторінки.

У приміщенні для голосування рекомендують одночасно перебувати не більше, ніж трьом виборцям з розрахунку на один стіл для видачі бюлетенів.

Нагадаємо, що з бюджету Житомира виділили кошти на протиепідемічні заходи на виборах. Мерія Новограда-Волинського попросила кандидатів у депутати дотримуватися протиепідемічних заходів під час агітації.

Leave a Comment