У Житомирській міськраді розповіли як працюватиме СДЮСШОР «Полісся»

У Житомирській міськраді розповіли як працюватиме СДЮСШОР «Полісся»

Температурний «скрінінг» та зайняття на повітрі.

В умовах карантину дитячо-юнацька спортивна школа «Полісся» проводитиме температурний «скрінінг» вихованців та персоналу, а зайняття відбуватимуться на свіжому повітрі. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Окрім змін, пов’язаних із епідеміологічною ситуацією, у спортивній школі анонсували деякі адміністративні нововведення. По-перше, з 16 липня замість депутата Житомирської міської ради Валерія Шевчука заклад очолив вихованець школи Володимир Дорошенко. По-друге, зазаначають у мерії, змінили порядок прийому дітей до спортшколи.

«Зарахування дітей до СДЮСШОР відбувається на підставі заяви батьків. Для цього необхідно з’явитися до адміністрації школи за адресою: вул. Князів Острозьких, 79а. Жодні договори чи угоди при зарахуванні до школи не укладаються», ‒ йдеться у повідомленні.

У міській раді обіцяють, що для всіх дітей, які зареєстровані у Житомирській об’єднаній територіальній громаді, навчання буде безкоштовним. Разом із тим, у мерії застерігають батьків від підписування будь-яких договорів із будь-ким, сплати абонентської плати тощо.

Нагадаємо, що комунальна спортшкола Житомира орендуватиме спортзал у «Житомиробленерго». Для дитячо-юнацької спортивної школи придбали 10 байдарок.

Leave a Comment