У Житомирській міськраді шукатимуть інвестора для валідаторів

У Житомирській міськраді шукатимуть інвестора для валідаторів

Оголосять конкурс.

У Житомирській міській раді невдовзі оголосять конкурс на пошук інвестора для розвитку автоматизованої системи оплати проїзду у транспорті. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Розробити порядок та умови проведення конкурсу з визначення інвестора для розвитку автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Житомирської міської територіальної громади, з подальшим затвердженням такого порядку рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради», йдеться у документі.

У такий спосіб у житомирській мерії очікують залучити позабюджетні фінансові ресурси для розвитку АСОП (валідаторів). Терміни, протягом яких управління транспорту і зв’язку та КП «Житомиртранспорт» мають підготувати порядок та умови конкурсу, у проєкті рішення не вказані.

Нагадаємо, що у квітні 2020 року депутати Житомирської міської ради дозволили перевізникам не платити місту за оренду валідаторів. Придбані бюджетним коштом валідатори півроку лежали на комунальному підприємстві «Житомиртранспорт».

Leave a Comment