У Житомирській міськраді знову скасували тендер на ремонт дороги на Вереси

Управління капітального будівництва знову скасувало тендер на ремонт дороги до Вересів вартістю у понад 25 млн грн. Оголошення про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили ще 10 вересня. На нього зголосилися аж троє учасників. В результаті торгів вартість робіт впала майже вдвічі нижче від стартової. Якщо стартова ціна ремонту складала 25 млн 163 тис. 673 грн, то в ході торгів ціна капітального ремонту дороги знизилася до 16 млн 649 тис. 998 грн 87 коп. Переможцем аукціону було визнано ПП «Артембуд». Підприємство зареєстроване у Одеській області. Підсумки конкурсу оголосили 30 вересня. Однак вже 15 жовтня управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило про скасування тендеру. Підставою для цього стало те, що технічне завдання, виписане замовником, не дає можливості підряднику закупити необхідні для ремонту товари. Тож тендер на капітальний ремонт дороги на Вереси оголошуватимуть повторно.

Нагадаємо, що 10 вересня управління капітального будівництва Житомирської міськради оголосило повторний конкурс на ремонт дороги до села Вереси. Попередній конкурс проходив у серпні, однак не відбувся через недостатню кількість учасників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *