У Житомирській ОВА розповіли, що у них шукало НАБУ

Національне антикорупційне бюро України перевіряло обставини розірвання договору на обслуговування доріг із ПП «Автомагістраль». Про це повідомили у Житомирській обласній військовій адміністрації.

«Обшуки, які пройшли у Житомирській обласній військовій адміністрації, зокрема у Департаменті регіонального розвитку, пов’язані з розслідуванням, яке проводить Національне антикорупційне бюро України щодо обставин розірвання договору на експлуатаційне утримання доріг області з компанією ПП «Автомагістраль», яка раніше намагалась оскаржити це рішення у судовому порядку», – заявили в ОВА.

В адміністрації зазначають, що ще 13 квітня 2023 року Північно-західний апеляційний господарський суд визнав дії Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОВА правомірними.

За словами посадовців адміністрації, договір із ПП «Автомагістраль» розірвали через те, що підприємство не змогло виконати роботи, передбачені договором. Зокрема, до їх обов’язків входив ремонт пошкоджених бомбардуваннями доріг, забезпечення режимів світломаскування на дорогах області та залучення інженерної техніки для ліквідації наслідків обстрілів та зведення оборонних споруд.

«В умовах воєнного стану така ситуація була неприпустимою та загрожувала зриву виконання заходів з оборони Житомирської області, тому рішення про розривання договору з ПП «Автомагістраль» було обґрунтованим та правомірним, що підтверджує постанова суду», – підсумовують в обласній військовій адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *