У житомирському «Епіцентрі» рятувальники провели «навчальну» евакуацію персоналу і відвідувачів

У житомирському «Епіцентрі» рятувальники провели навчання із евакуації персоналу та відвідувачів під час повітряної тривоги. Про це повідомили у головному управлінні ДСНС у Житомирській області.

Рятувальники пояснюють, що за наслідками обстрілу рашистами торгового центру у Кременчузі вони вирішили посилити просвітницьку роботу і додатково відпрацювати алгоритм дій відвідувачів та персоналу об’єктів з масовим перебуванням людей після отримання сповіщення про повітряну небезпеку.

У самому торгівельному центрі укриття немає. Воно розташоване поблизу, на території заводу «Ліктрави». Однак це не завадило тим, хто перебував на території на момент оголошення «навчальної» тривоги у лічені хвилини залишити приміщення центру.

«Наша служба спостерігала за порядком дій в першу чергу керівництва та працюючого персоналу: чи навчені вони щодо порядку дій, і що мають робити під час тривоги. Загалом результатом задоволені. Нагадуємо, що найбезпечнішим місцем під час повітряної тривоги є укриття. Укриття буде забезпечувати захист. Людина, рухаючись дорогою, може потрапити під обстріли чи під дію ударної хвилі», – зазначив заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту населення Головного управління ДСНС в області Михайло Панченко.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій додають, що це перші подібні навчання на території закладу із масовим перебуванням людей. Такі самі заходи анонсують найближчим часом у інших місцям із високою відвідуваністю.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада оприлюднила мапу укриттів. У мерії Житомира розповіли про сховище, де можуть розміститися понад 400 людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *