У житомирському ліцеї №25 заборонили збирати гроші на подарунки вчителям

У житомирському ліцеї №25 заборонили збирати гроші на подарунки вчителям

 Боряться із зародження корупційних діянь зі шкільної парти.

У ліцеї №25 заборонили батькам учнів збирати кошти на подарунки вчителям. Кажуть, таким чином хочуть припинити «зародження корупційних діянь зі шкільної парти». Відповідне звернення до батьків оприлюднила адміністрація ліцею на сторінці навчального закладу у Facebook.

«Незабаром малиновий передзвін останнього шкільного дзвінка сповістить нам про закінчення для когось чергового навчального року, а для когось – завершення навчання на певному освітньому рівні. І, на жаль, знову доводиться чути пропозиції або незадоволення щодо необхідності збору коштів на подарунки вчителям та ліцею, проведення державної підсумкової атестації в знак подяки. Адміністрація ліцею №25 категорично забороняє збір будь-яких коштів на вищезазначені заходи. Завершення певного етапу навчання – подія досить визначна як для дітей, їх батьків, так і для вчителів, тому відповідні працівники ліцею зроблять усе можливе для її організації та проведення в межах свого робочого часу та за оплату, що гарантовану чинним законодавством. Найвищою подякою за вчительську працю буде вдале проходження ДПА та ЗНО кожним випускником ліцею та досягнення ними життєвого успіху. Припинімо зародження корупційних діянь зі шкільної парти, цим самим підвищуючи рівень поваги та довіри до шкільного вчителя», – йдеться у повідомленні.

А для всіх охочих надати добровільну благодійну допомогу ліцею порадили зручний, цивілізований, законодавчо передбачений шлях через відкриті благодійні рахунки.

Нагадаємо, що житомирську школу відремонтують за понад 6 мільйонів. Стало відомо, коли у житомирських школах пролунають «останні дзвоники». 

Leave a Comment