У Житомирському музеї космонавтики відкрилася унікальна виставка “Парад планет” (ФОТО)

У Житомирському музеї космонатики ім. С.П. Корольова 1 серпня відкрилася персональна виставка художниці Ольги Дідківської “Парад планет”. На експозиції, яку приурочили до дня народження музею, було представлено 11 робіт.  Картини майстрині, об’єднані назвою “Парад планет”, виконані у авторській техніці за допомогою тканини та ниток.

“Техніка власна народилась в експерименті, а експериментів було багато. Як художник підбирає фарби, так і я підбираю кольорові тканини, нитки, мереживо. Над виставкою “Парад планет” працювала майже рік. Створювала картини саме для музею космонавтики, адже дуже подобається енергетика музею. Надихали роздуми про космос, зорі, енергію. Під час відбору робіт до композиції одразу стало зрозуміло, що це будуть лише круглі картини. Вже згодом дізналася, що в цьому році дійсно парад планет”, – розповіла Ольга Дідківська.

До слова, співпраця музею та талановитої майстрині розпочалась рік тому. За цей час було реалізовано багато спільних проектів, виставок, презентацій.

Автор фото: Анастасія ЗАЛУЖНА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *