У Житомирському районі не можуть визначитися із керівником лікарні

У Житомирському районі не можуть визначитися із керівником лікарні

У справу охорони здоров’я втрутилася політика.

Справжню дискусію викликало у Житомирській районній раді питання призначення директора КУ «Житомирська центральна районна лікарня». Нинішній очільник установи вже майже 5 місяців ходить у статусі «виконувач обов’язків».

Здавалося би абсолютно аполітичне питання переросло у боротьбу за «сфери впливу». З п’яти кандидатів на крісло «головного медика» профільна депутатська комісія районної ради залишила на вибір сесії всього трьох. Інші, на думку голови комісії, завідуючого Троянівською дільничною лікарнею Олександра Гребенюка, не відповідають кваліфікаційним вимогам Міністерства охорони здоров’я. Серед тих, хто, на думку профільної комісії, має право боротися за посаду директора комунальної установи в.о. керівника Центральної районної лікарні Валерій Шуляк. Потрапив у когорту «обраних» також депутат Житомирської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» і головний лікар Червоноармійської центральної районної лікарні Тарас Собко. У кулуарах Житомирської районної ради говорять про те, що Тараса Собка за партійною ознакою хоче протягти на посаду головного медика району голова обласної «Свободи» Сидір Кізін. Наші джерела у райраді стверджують, що лобістом Собка є голова районної ради, однопартієць кандидата Сергій Крутій.

Іншою кандидатурою, якій депутатська комісія дала «добро» на участь у подальшому конкурсі є колишній начальник управління охорони здоров’я Житомирської міської ради Роман Зелінський. Він є депутатом обласної ради двох останніх скликань. У 2010 році пройшов до облради за списком Партії Регіонів, а 21 лютого 2014 року вийшов із її лав. У 2015 році по Баранівському району він знову став депутатом вже як самовисуванець. До призначення на посаду начальника управління охорони здоров’я Житомира, звідки його звільнили у цьому році, працював головним лікарем Баранівської ЦРЛ.

Долю крісла директора КУ «Житомирська центральна районна лікарня» визначать уже на найближчій сесії Житомирської районної ради. Вона запланована на 29 липня.

Нагадаємо, що цього року у Житомирському районі мають відремонтувати більшість доріг місцевого значення. Міський голова Житомира Сергій Сухомлин не хоче, щоб жителі Житомирського району вивозили сміття на полігон ТПВ міста     

Leave a Comment