У Житомирському районі обурюються ймовірною ліквідацією центральної лікарні

У Житомирському районі обурюються ймовірною ліквідацією центральної лікарні

Громада району виступила із заявою.

Жителі Житомирського району обурюються ініціативою обласної влади  щодо ліквідації центральної районної лікарні. Текст звернення оприлюднено на сайті Житомирської районної ради.

«Громадськість Житомирського району категорично не сприймає заяви окремих народних обранців та посадовців обласного рівня щодо необхідності ліквідації комунальної установи «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради і використання її матеріальної бази для розміщення закладу охорони здоров’я обласного рівня.

Подібні пропозиції не лише суперечать курсу керівництва України на реальну децентралізацію, згідно з яким розширюються повноваження громад щодо самостійного вирішення питань їх життєдіяльності, зокрема у сфері охорони здоров’я, а й викликають негативний суспільний резонанс у нашому районі.
У зв’язку з цим 13 березня 2017 року у Житомирській районній раді відбулася нарада за участі керівництва району, депутатського корпусу, сільських та селищного голів», – йдеться у зверненні.

Представники громади району переконані, що ініціативи обласної влади з цього приводу є «передчасними, необдуманими та такими, що викликають збурення людей».

Нагадаємо, що в облдержадміністрації оприлюднили проект розміщення госпітальних округів в області. Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що на Житомирщині вже відбуваються реформи у медицині.

Leave a Comment