У Житомирському районі підприємець висипав в обличчя сільському голові відро піску із щебенем,

У Житомирському районі підприємець висипав в обличчя сільському голові відро піску із щебенем,

Такими хуліганськими діями підприємець нібито висловив невдоволення ремонтом сільських доріг.

У Житомирському районі підприємець висипав в обличчя сільському голові пісок із щебенем, травмувавши очі – тепер за свої дії відповідає у суді. Про це повідомила пресслужба прокуратури.

Житомирська місцева прокуратура забезпечує підтримання публічного обвинувачення у справі стосовно приватного підприємця, жителя села Житомирського району, який скоїв хуліганські дії стосовно сільського голови. Справу розпочав розглядати Житомирський районний суд.

“Місцевого 55-річного підприємця обвинувачують у скоєнні злочину, передбаченого  ч. 1 ст.  296 КК України (хуліганство).

Інцидент стався у квітні цього року, безпосередньо на подвір’ї сільської ради, де мала розпочатися чергова сесія депутатів сільської ради.

За даними слідства, приватний підприємець того дня прийшов до будівлі сільської ради із відром, наповненим відсівом піску і дрібного каміння. Ігноруючи загальноприйняті норми поведінки в громадському місці та виявляючи особливу зухвалість, висипав вміст відра в обличчя голови сільської ради, спричинивши йому травму очей.

Також чоловік висловлював нецензурну лайку на адресу сільського голови та депутатів. Такими хуліганськими діями підприємець нібито висловив невдоволення ремонтом сільських доріг”, – йдеться у повідомленні.

Довідково: санкцією зазначеної статті передбачено покарання, зокрема,  штраф до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешт до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років.

Нагадаємо, двом хуліганам, які побили сторожа Баранівської районної лікарні, «світить» від трьох до семи років позбавлення волі.

Leave a Comment