У Житомирському районі селянин вивіз малолітнього сусіда у поле та зґвалтував його

У Житомирському районі селянин вивіз малолітнього сусіда у поле та зґвалтував його

Кривдника затримали.

У Житомирському районі селянин вивіз малолітнього сусіда у поле та зґвалтував його. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. 

Ювенальним прокурором Коростишівської окружної прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від її добровільної згоди (ч. 4 ст. 152 КК України).

“За даними слідства, особливо тяжкий злочин стосовно малолітнього скоїв 25-річний односельчанин. Так, 09.07.2021, вдень, близько 15 год 30 хв, вивіз малолітнього сусіда за село, у поле, де вчинив стосовно нього дії сексуального характеру. Про злочин правоохоронним органам повідомила матір потерпілого”,- йдеться у повідомленні.

Особу затримано у порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру. З огляду на тяжкість скоєного злочину, ювенальний прокурор наполягатиме на обранні підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Наразі тривають необхідні слідчі дії, призначені відповідні експертизи. Досудове розслідування проводить відділ поліції № 2 Житомирського райуправління поліції.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Нагадаємо, чоловіка, який намагався задушити жінку та згвалтувати її 5-річну внучку, посадять на 12 років.

Leave a Comment